Betmarlo Sugar Rush Oyna

Betmarlo Sugar Rush oyna” eylemi bahis sitelerinde en çok aranan işlemlerden biridir. Sugar Rush oyunu, içinizin açılacağı şekerleri gördükçe tatlı tatlı kazanç elde edeceğiniz bir slot oyunudur. Sugar Rush içerisindeki birbirinden büyük çarpanlar ve eğlenceli slot bonus özellikleri sayesinde isteğinizin tamamen karşılanabileceğine emin olabilirsiniz.

Betmarlo Sugar Rush Nasıl Bir Oyun?

Betmarlo Sugar Rush oyna eylemi, 7×7’lik bir oyun alanına sahip oldukça tatlı bir slot oyun çevresinde gerçekleşir. İçerisinde ücretsiz döndürmeler, çarpan noktaları gibi birçok bonus özelliği bulundurmakta ve buna ek olarak harika oyun mekaniğine sahiptir. Sugar Rush ayrıca, çizgi filme benzer grafiklerinin yanında eğlenceli müziği ile birçok oyuncuya sahiptir.

Tam 7 sakız ve şeker sembolüne ek olarak bütün makaralarda scatter sembolünü taşıyan Sugar Rush ile tatlıya doysanız da kazanmaya doymayacaksınız. 5 ya da daha fazla sembolü yatay veya dikey olarak eşleştirdiğinde, semboller kaybolur ve size ödeme yapılır. Dolayısıyla kaybolan sembollerin yerine yeni semboller gelir. Burada önemli olan nokta eşleşen ve kaybolan sembollerin değeridir. Aşağıda en değersizden en değerliye sıralanmış sembolleri görebilirsiniz.

  • Turuncu ayıcık
  • Mor ayıcık
  • Kırmızı ayıcık
  • Yeşil şeker yıldız
  • Mor şeker fasulye
  • Turuncu şeker kalp
  • Pembe lolipop

Bu sembollerin ödeme mekaniği ise tam 20 hatta gerçekleşir. Yani 20 ödeme hattını gerçekleştirdiğinizde oyun size ödeme verir. Söz konusu çarpan noktaları, oyun alanından kazanan bir sembol çıktığında ızgara bölgesi vurgulanır. Eğer ızgara yuvası vurgulanırsa ve o bölgeden ek kazanan sembol kalkarsa, ızgara konumuna çarpan eklenir.

Betmarlo Gems Bonanza oyununa da erişim sağlayın.

Sugar Rush Bonusları

Izgara noktaları, çarpan noktaları gibi imkânlar kazancınızın sürekli artması yönünde bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü bu çarpanlar 2x’ten başlayarak 128x’e kadar çıkabilir. Bu artış sürekli ikiye katlanarak gerçekleşir.

Betmarlo Sugar Rush oyna sayesinde tatlı kazanç sağlamak ve bu kazancı katlamak da sizin elinizde. Üstelik free spin ve çarpanlar sayesinde kazanç sağlamamak neredeyse kaçınılmaz. Elbette kazanmak bir slot oyunu için her ne kadar şansa da kalsa, Sugar Rush son zamanların en çok kazandıran oyunu olarak listelerde yerini almıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*